Pakume väikestele ja keskmistele ettevõtetele ning eraisikutele lisa müügipinda internetis
Liitu meie partnerlusprogrammiga. Küsi lisa info@novamedia.ee

Ostukeskus.net


Ostukeskus.net on Novamedia Plus poolt loodud internetikaubamaja, mille eesmärgiks on pakkuda väikestele ja keskmistele ettevõtetele ning eraisikutele lisa müügipinda internetis. Koondame siia laia sortimendi ja huvitavate toodetega kaupmehed.

Tellimuse tegemine

Kauba detailsemate andmete vaatamiseks, kliki kauba pildil või nimetusel. Lisa toode ostukorvi ning võid jätkata kaupade valimist või alustada tellimuse vormistamist. Tellimuse vomistamine on jaotatud kolme etappi: transpordi valik, isikuandmete (tellija) sisestus ning maksmine.

Transpordi valik

Kõik ostukeskuses pakutavad kaubad on pakiautomaati saadetavad. Vali sulle sobiv pakiautomaadi asukoht ning jätka tellimuse vormistamist. Lisa transpordimeetodite kohta saad lugeda siit.

Isikuandmete sisestus

Ostukeskuses küsime ainult selliseid isikuandmeid, mis on vajalikud tellimuse korrektseks täitmiseks. Registreerunud kasutajatel on vajalik juba eeltäidetuna olemas. Täida väljad ning esita tellimus.

Maksmine

Tellimuse lõplik kinnitamine toimub tellimuse eest makse tegemisega. Selleks on võimalus kasutada erinevate Eesti pankade pangalinke. Loe maksmise kohta lisa siit.

Kauplejad ostukeskuses

Kauplejateks ostukeskuses on Ostukeskus.net ja ostukeskuses kaupmehekonto avanud juriidilised- ja eraisikud.