Pakume väikestele ja keskmistele ettevõtetele ning eraisikutele lisa müügipinda internetis
Liitu meie partnerlusprogrammiga. Küsi lisa info@novamedia.ee

Korduvad küsimused

Ei pea. Registreerunud kasutajal on võimalus kasutada mugavusfunktsioone võrreldes tavakasutajaga, kuid ostuprotsess on sarnane.

Transporditasu võib toodeti erineda ning on välja toodud iga toote juures. Mitme erineva toote tellimisel transporditasud summeeritakse, kuna kauba lähtepunktid on erinevad.

Igal Ostukeskuses müügil oleval kaubal on tarneaeg. Võimalik, et see ei ole veel möödunud. Juhul, kui lubatud tarneaeg on möödas, võta kindlasti ühendust kauba müüjaga ning teavita sellest ka meie kasutajatuge. Me garanteerime sulle 100% raha tagasi juhul, kui kaupmees tarnet ei teosta.

Euroopa Liidus kehtivad e-kaubandusele ühtsed reeglid: tarbijal on õigus kaup ilma põhjendamata tagastada, andes sellest kauplejale teada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Teatest alates on Sul kauba tagastamiseks aega 14 päeva, samuti peab müüja tagastama 14 päeva jooksul tasutud summa, sh tarnekulud.

http://ostatargalt.ee/internetipoed/#kui-kaup-ei-klapi

Maksmata tellimused annulleeritakse automaatselt 10 päeva möödudes. Makstud tellimuse katkestamiseks võta ühendust meie kasutajatoega. Juhul, kui kaupmees on kauba tarnimist juba alustanud, tühistatakse tellimus ning tagastatakse kaup kaupmehele õigusaktidega sätestatud korras.

Tellimuse eest maksmiseks saad kasutada järgmiste pankade pangalinke:

  • Swedbank
  • LHV
  • Krediidipank
  • Danske

Makse teostatakse sinu internetipangas.

See on üks levinumaid vigasid, mis pangalingiga makstes juhtub. Iseenesest on makse teostatud, ainult müügikeskonda ei jõua info makse toimumisest. Juhul, kui selline asi juhtub, võta ühendust meie kasutajatoega. Me kontrollime makse toimumist ning kui makse on tehtud, märgime sinu tellimuse ka makstuks.

Müügi korraldamiseks registreeri kasutajakonto ning võta meiega ühendust kaupmehekonto aktiveerimiseks.

Toodete lisamine ja näitamine Ostukeskusesse on täiesti tasuta. Väikene teenustasu arvutatakse ainult müügi toimumisel.

Müüjad võivad olla nii juriidilised- kui eraisikud. Müüdavad kaubad peavad olema uued. Võid olla nii tootja, vahendaja, hulgi-, edasi- kui jaemüüja

Tooted Ostukeskuses peavad vastama järgmistele tingimustele: toode peab olema uus ning pakiautomaadiga transporditav. Toodete kategooriale piirangut ei ole. Juhul, kui sa ei leia sobivat kategooriat, lisab Ostukeskus sobiva kategooria kauba ülespaneku käigus.

Sa ei pea omama veebipoodi ega kodulehte, et olla kaupmees Ostukeskus.net-is.

Kui sulle on avatud kaupmehekonto, saada meie e-posti aadressile oma kaupade nimekiri koos kirjelduste, pildimaterjalide ja hindadega. Meie administraatorid lisavad kaubad sinu eest kaupade registrisse. Sellega soovime tagada kodulehe ühtlase kvaliteedi, mis on kasulik nii sulle kui ka sinu kliendile.

Edasiseks kaubahalduseks on sinu käsutuses hindade ja laoseisude muutmise vahendid.